Punt van aandacht Noordiep deel 3

terug naar overzicht

Woensdag, 10 april 2024

Punt van aandacht!


Beste leden,

Wij hebben een klacht gekregen van een aangelande die grond heeft aan het Noordiep deel 3.

Doordat er veel vrachtwagens over de Noorderrandweg gaan is het niet wenselijk dat de geparkeerde auto te ver op de weg staat. Wij vragen vriendelijk om zo veel mogelijk ruimte te maken om overig verkeer de ruimte te geven.

Ook merken we dat er op het betreffende stuk vaak nacht gevist word. Dit is ten strengste verboden op dit stuk. (boete €160,-)

Wij als Ons vermaak hebben looprecht langs de wateren. Dit is grofweg gezegd 1 meter. Dus wil je overdag naar de stek lopen door een weiland van een boer, loop zo dicht mogelijk langs de kant om zo min mogelijk gras te vertrappen of te vernielen.

Het betreft het onderstaande stuk.


Graag vragen wij voor bovenstaande punten aandacht! 

Met vriendelijke groet,
Het Bestuur

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies