Hoe vraag ik een ontheffing voor het leefnet aan?

terug naar overzicht

Woensdag, 4 mei 2022

Vanaf 1 januari dit jaar mag er aan/in de wateren van Ons Vermaak GEEN leefnet meer worden gebruikt. Wil je dit wel, dan kun je - onder voorwaarden - ontheffing aanvragen.

Vanaf 1 januari dit jaar mag er aan/in de wateren van Ons Vermaak GEEN leefnet meer worden gebruikt. Wel kun je een ontheffing van deze regel aanvragen als je voor (wedstrijd)trainingsdoeleinden  hiervan wilt afwijken. Een ontheffing is alleen mogelijk als je lid bent van een wedstrijdvereniging bekend bij Ons Vermaak, en/of kunt aantonen dat u ONK (Open Nationaal Kampioenschap) en/of TTC (Top Team Competitie) vist en in het bezit bent van een geldige vispas van Ons Vermaak. 

Deze ontheffing kun je aanvragen via info@hvonsvermaak.nl.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies