Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Corona nekt viswedstrijden ‘Ons Vermaak’

terug naar overzicht

Zondag, 22 maart 2020

'We zien graag dat mensen zo gezond als een vis blijven’, vertelt voorzitter Renko van Bodegraven van HV Ons Vermaak. ‘Dus hebben we vanwege het Coronavirus besloten om als hengelaarsvereniging al onze activiteiten tot en met 7 juli te annuleren.’

'Een moeilijke, maar noodzakelijke keuze’, zo vertelt hij.

Streep door jeugdcursus
HV Ons Vermaak had voor de eerste helft van dit jaar weer een bijzondere agenda met tal van leuke viswedstrijden, cursussen en evenementen op het programma staan. Dit voorjaar zou worden begonnen met een viscursus en afsluitende -wedstrijd voor de jeugd op 1, 8 en 15 april. ‘De cursus zat in rap tempo vol, maar natuurlijk is het onverantwoord om deze cursus onder de huidige omstandigheden door te laten gaan’, aldus de voorzitter.

Kamper Kinder Visfestijn

Het Kamper Kinder Visfestijn, dat jaarlijkse vele honderden kinderen een hengeltje doet uitgooien, wordt om dezelfde reden afgelast. Dit jaar stond het KKV gepland voor 15 mei. Maar ook de jeugd karperwedstrijd (7 juni) en de karper koppelwedstrijd (19 juni) wordt, vanwege kans op Coronabesmetting, afgelast.
‘Daarnaast hebben we ook besloten het evenement ‘Vissen is voor iedereen’, gepland voor 7 juli in het Kamper Stadspark, niet door te laten gaan. Juli lijkt nog ver weg, maar we nemen liever het zekere voor het onzekere’, aldus Van Bodegraven. ‘Het is met pijn in ons hart dat we als bestuur deze keuze hebben moeten nemen, maar het is natuurlijk de enige logische stap om verspreiding van het Coronavirus te voorkomen.’