** laatste loodjes voor nieuwe invalidesteiger Zuiderwaardkolk **

terug naar overzicht

Zaterdag, 14 oktober 2017

nog een steiger erbij voor onze minder valide leden..

Een tijdje terug hebben we een poll geplaatst op de site voor een invalide steiger aan de Zuiderwaardkolk. Het overgrote deel van onze leden stemden VOOR en daarom is het dit najaar nog in werking gezet. De afgelopen 2 dagen is de technische commissie van het bestuur bezig geweest en is er al een mooi resultaat te zien. We hopen dan ook dat het vandaag nog af komt. 

Opnieuw is er dus meegedacht met onze minder valide vissers en hebben we een volgende stap daarin genomen. We hopen in de toekomst zo nog meer voor onze leden te kunnen betekenen. Mocht je nu zelf een goed idee hebben, mail deze dan naar het secretariaat en wie weet wordt er zo spoedig mogelijk wat mee gedaan. Klik HIER als je een goed idee wil delen met ons!